Competitie

TC Geuldal (verenigingsnummer 41061) doet met verschillende teams mee aan zowel de voorjaars- als najaarscompetitie.

Alle wedstrijden worden gespeeld op het tenniscomplex van de voormalige LTC Munster aan de Meldermunsterweg nr 13 te Berg en Terblijt.

Voor vragen met betrekking tot de competitie kun je terecht bij de VCL (Verenigings Competitie Leider) van TC Geuldal Mariëlle Blom (m.blom63@ziggo.nl, 06-52369525). Voor vragen met betrekking tot de jeugdcompetitie kun je terecht bij Karen van der Wal (jeugd@tcgeuldal.nl) en op www.tenniskids.nl.

Actuele standen en uitslagen zijn hier te vinden: http://knltb.nl/tennissers/competitie/teamkalender/

Teams najaarscompetitie 2017

0239 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd dubbel 17+

16-09-2017 TC Geuldal 1 T.V. Oranje Nassau 1
23-09-2017 RTC N.I.P. 3 TC Geuldal 1
30-09-2017 TC Geuldal 1 Sittardse LTC 1
07-10-2017 T.V. Ubach over Worms 1 TC Geuldal 1
14-10-2017 T.C. De Burght 1 TC Geuldal 1
21-10-2017 TC Geuldal 1 T.V. Wessem 1
28-10-2017 T.C. Oriënt 1 TC Geuldal 1

0954 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 35+

15-09-2017 TC Geuldal 1 T.C. De Waterkoel 1
22-09-2017 M.L.T.C. Ready 2 TC Geuldal 1
29-09-2017 TC Geuldal 1 B.R.Z. 1
06-10-2017 T.V. Eijsden 3 TC Geuldal 1
13-10-2017 L.T.V. Stein 1 TC Geuldal 1
20-10-2017 TC Geuldal 1 T.V. De Pletschmeppers 1
27-10-2017 TC Geuldal 1 Kimbria Tennis 2

2049 Vrijdag Avond 2e klasse Heren dubbel 17+

15-09-2017 TC Geuldal 1 T.V. Wessem 1
22-09-2017 TC Margraten 1 TC Geuldal 1
29-09-2017 TC Geuldal 1 T.C. Laura Eygelshoven 1
06-10-2017 T.V. Rosus 1 TC Geuldal 1
13-10-2017 TC Geuldal 1 L.T.C. Brunssum 1
20-10-2017 TV Napoleon 1 TC Geuldal 1
27-10-2017 T.C. Beegden 1 TC Geuldal 1

2327 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 35+

15-09-2017 T.C. Hazendans 1 TC Geuldal 1
22-09-2017 TC Geuldal 1 TPV De Dassenburcht 1
29-09-2017 B.R.Z. 1 TC Geuldal 1
06-10-2017 TC Geuldal 1 T.C. Kerkrade ’54 1
13-10-2017 TC Geuldal 1 TC Margraten 1
20-10-2017 GTR 2 TC Geuldal 1
27-10-2017 T.C. Oriënt 2 TC Geuldal 1

0996 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+

15-09-2017 TC Geuldal 2 T.C. Bicht ’14 3
22-09-2017 T.V. Eijsden 4 TC Geuldal 2
29-09-2017 TC Geuldal 2 TPV De Dassenburcht 3
06-10-2017 L.T.V. Heugem 1 TC Geuldal 2
13-10-2017 GTR 3 TC Geuldal 2
20-10-2017 TC Geuldal 2 L.T.V. Stein 2
27-10-2017 L.T.V. Elsloo 1 TC Geuldal 2

1002 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+

15-09-2017 GTR 5 TC Geuldal 3
22-09-2017 TC Geuldal 3 T.C. Munstergeleen 2
29-09-2017 T.V. Rosus 3 TC Geuldal 3
06-10-2017 TC Geuldal 3 T.V.S.O. 3
13-10-2017 TC Geuldal 3 T.V. Nieuwstadt 2
20-10-2017 L.T.V. Elsloo 3 TC Geuldal 3
27-10-2017 TC Geuldal 3 T.C. Echt 2